Reception

Telefontider: 

09:00-12:00

13:00-16:00

Tel: +46 8 635 60 00
Fax: +46 8 635 60 01
info@storkdrives.se

Postadress

DJ Stork Drives AB
Box 1158
SE-171 23 Solna

Godsadress och hämtlager

DJ Stork Drives AB
Solna Strandväg 120
SE-171 54 Solna

Telefontider: 09:00-12:00 och 13:00-16:00

Telefon: +46 8 635 60 00
Fax: +46 8 635 60 01
E-post: info@storkdrives.se

Kontorsadress
DJ Stork Drives AB
Solna Strandväg 116
SE-171 54 Solna

Besöksparkering: Kör förbi vår entré på Solna Strandväg 116 och fortsätt längs byggnaden, parkera sedan på första parkeringen runt hörnan vid lastkajen 120-122.

Lars Svensson
Försäljningsansvarig
maxon motor

Tel: +46 8 635 60 22
lars.svensson@storkdrives.se

Topi Viitala
Försäljningsansvarig
HaydonKerk

Tel: +46 8 635 60 19
topi.viitala@storkdrives.se

 

Stefan Svanberg
Area Sales Manager
Tel: +46 8 635 60 11
stefan.svanberg@storkdrives.se

Olle Sköld
Application Engineer Systems
Tel: +46 8 635 60 16
olle.skold@storkdrives.se

Mathias Havborg
Innesäljare
Dunker

Tel: +46 8 635 60 24
mathias.havborg@storkdrives.se

Johannes Östman
Säljstöd
Tel: +46 8 635 60 54
johannes.ostman@storkdrives.se

Henrik Hedlund
Säljadministrations- och logistikchef
Tel: +46 8 635 60 21
henrik.hedlund@storkdrives.se

Pelle Smedberg
Lager och montering
Tel: +46 8 635 60 59
pelle.smedberg@storkdrives.se

Mikael Grip
Lager och montering
Tel: +46 8 635 60 12
mikael.grip@storkdrives.se

Sofia Söderberg
Marknadsföring
Tel: +46 8 635 60 18
sofia.soderberg@storkdrives.se

Stefan Andersson
Kvalitetsansvarig
Tel: +46 8 635 60 20
stefan.andersson@storkdrives.se

Susanne Johansson
Administration
Tel: +46 8 635 60 00
susanne.johansson@storkdrives.se

Patrik Spong
Verkställande direktör
Tel: +46 8 635 60 15
patrik.spong@storkdrives.se

Telefon: +47 61 99 30 01

Kontorsadress
DJ Stork Drives AS
Storgatan 15, NO-2750 Gran
Box 13, 2711 Gran

Arve Stensrud
Försäljningsansvarig
Norge

Mobil: +47 94 00 29 90
arve.stensrud@storkdrives.no

Telefon: +358 45 11 06 433

Kontorsadress
DJ Stork Drives OY
Mäenalantie 773
FI-242 60 Salo

Jyrki Leinonen
Försäljningsansvarig
Finland

Tel: +358 45 11 06 433
jyrki.leinonen@storkdrives.fi

 

Kontorsadress

DJ Stork Drives ApS
Kirkebjerg Parkvej 12
DK-2605 Brøndby

Ulrik Eriksen
Försäljningsansvarig Danmark
Mobil: +45 53 53 50 51
Direkt: +45 89 88 24 16
ulrik.eriksen@storkdrives.dk

Per Hasselby Nielsen
Marknadschef
Mobil: +45 40 59 15 52
Direkt: +45 89 88 24 17
per.nielsen@storkdrives.dk